eroflirty.pl
Witaj! nieznajomy | logowanie | rejestracja

Start separator
Wiadomosci
separator
Poczta separator
Galeria
separator
Ranking
separator
Uzytkownicy
separator
Abonament
separator
Osob online (14) separator
Regulamin
separator
Kontakt

O nas

Na tej stronie znajdziesz kilka podstawowych informacji o naszym portalu, a także dowiesz się co jest jego ideą, jak powstał itd.

Jeżeli chcesz skontaktować się z Redakcją portalu możesz to zrobić za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Kilka słów o nas...

Witaj, właśnie otworzyły się przed Tobą nowe możliwości na poznanie ciekawych i wartościowych ludzi z całej Polski i z zagranicy.
Zapewne zadajesz sobie pytanie, co takiego wyjątkowego mamy do zaoferowania?

Fotkuj.pl to miejsce gdzie każdy może umieszczać wykonane przez siebie zdjęcia. Ideą portalu jest pokazywanie innym własnych fotografii oraz propagowanie pasji, jaką jest robienie zdjęć. Po pojawieniu się zdjęcia w naszym portalu inni użytkownicy będą mogli je skomentować oraz dodać swoją ocenę czy też opinię (komentarz) na temat dodanego zdjęcia.

Portal Fotkuj.pl powstał 10 czerwca 2010 roku, jest to nowoczesny portal, łączący w sobie funkcjonalność witryny społecznościowej, blogu fotograficznego i będący jednocześnie doskonałym miejscem spotkań zarówno dla miłosników fotografowania, jak i dla osób szukających przyjaciół i znajomych o wspólnych zainteresowaniach i poglądach.

Internauci mogą bezpłatnie przeglądać możliwości portalu Fotkuj.pl, jednakże korzystanie z kluczowych, udostępnionych w portalu opcji, wymaga rejestracji. Po dokonaniu rejestracji, zalogowaniu się do portalu i stworzeniu własnego profilu (który można w każdym momencie dowolnie edytować), Użytkownik otrzymuje dostęp do licznych funkcjonalności witryny m.in. możliwość utworzenia własnej galerii zdjęć, przeglądania galerii zdjęć innych użytkowników, komentowania i oceniania zdjęć i wiele innych ciekawych opcji.

Rozszerzony status Super Użytkownika pozwala na dostęp do pełnych danych kontaktowych udostępnionych przez danego użytkownika portalu takich jak: adres e-mail (o ile nie został zastrzeżony), Skype, Gadu-Gadu. Dzięki posiadanemu statusowi Super Użytkownika Twoje fotografie nie muszą być autoryzowane przez Administratora i/lub Moderatora portalu i są publikowane automatycznie, masz również możliwość przeglądania listy osób odwiedzających Twój profil, kasowania komentarzy do własnych zdjęć, możliwość dodania większej ilości zdjęć do własnej galerii, wysyłania większej ilości prywatnych wiadomości itd.

Portal Fotkuj.pl zwraca także uwagę charakterystycznym wyglądem, elegancką grafiką w nowoczesnym stylu oraz łatwością dotarcia do prezentowanych w portalu zdjęć i materiałów zamieszczonych przez użytkowników. Wszelkie materiały przedstawione są w sposób czytelny, a poruszanie się po portalu jest bardzo proste - wręcz intuicyjne.

Lubisz dodawać, oceniać i komentować zdjęcia? A może Twoją pasją (hobby) jest fotografowanie?

Zarejestruj się w portalu Fotkuj.pl i utwórz swój blog fotograficzny, swoje portfolio zdjęciowe, wymieniaj się poglądami na tematy fotograficzne, oceniaj i komentuj zdjęcia innych Użytkowników.

Adres internetowy Twojego portfolia fotograficznego utworzony z połączenia loginu i domeny Fotkuj.pl (nazwa.fotkuj.pl) będzie odnajdywany przez wyszukiwarki internetowe – możesz go przekazać znajomym, aby mogli obejrzeć Twoje zdjęcia.

Zapraszamy do rejestracji w naszym portalu, niech to będzie miejsce dzielenia się emocjami wyrażonymi poprzez zdjęcia.

Dołącz do nas już dziś!

Team Fotkuj.pl
Statystyki Xannstat
Copyright © 2011 - 2020 fotkuj.pl
Prezentowane opisy profili oraz zdjecia stanowia wlasnosc ich autorow.
Kopiowanie i rozpowszechnianie danych oraz fotografii bez zgody autorow jest zabronione.
TAGI: fotkuj • fotki • fotografie • fotoblog • zdjecia • fotografia • portfolio fotograficzne

O nas | Polityka prywatnosci | Promuj nas | ReklamaPoprawny CSS!